Jdi na obsah Jdi na menu
 Konec Světa (nebo velká změna) 2012

(poslední aktualizace:10.1.2010)

 

 Než začnete číst, zhlédněte prosím celý tento pořad. Je rozdělen na 5 částí. Máte v něm téměř VŠE o předpovědích k datu 21.12.2012 ...Kdo se nepodívá nemá cenu, aby četl dál ;) Tentokrát se pozornost obrátila k mayskému kalendáři a zejména k datu 21. prosince 2012. To je den, kdy končí třináctý baktunský cyklus mayského kalendáře, tedy období, které začalo v roce 1618. Mayští indiáni předpověděli, že uvedené období bude charakteristické zejména touhou vlastnit materiální statky, lidé se vzdálí přírodě, odcizí se duchovní podstatě, budou se zajímat především o vlastní ego a toužit po nadvládě. Třináctý baktunský cyklus je v kalendáři Mayů poslední. Co se stane po jeho skončení, je jen otázkou spekulací. 

 
Někteří jsou toho názoru, že v roce 2012 může dojít ke zkáze vlivem srážky s planetou Nibiru (v některých případech je také zmiňována jako Madruk). Ta prý obíhá v protisměru kolem Slunce po velmi protáhlé elipse. Do blízkosti Země se vrací zhruba po 5500 letech a svým průletem způsobuje globální katastrofy. Její návrat je očekáván právě v roce 2012. V tomto směru existují spekulace, že vláda Spojených států amerických zná její přesnou dráhu, ale nechce tuto informaci z obavy před možnou panikou zveřejnit. Je zajímavé, že katastrofa způsobená vesmírným tělesem se objevuje i v předpovědi českého psychotronika Stanislava Brázdy. Ten tvrdí, že k jistému problému v souvislosti s vesmírným tělesem dojde v roce 2012, kdy by se s ním mohla Země srazit, a to v oblasti Číny na hranici s Mongolskem. 

 

 

Obrazek
Podle některých zrojů už NASA má plány a tajektorie tělesa, které se na nás řítí, ale z pochopitelných důvodů je nemůže nikdy zveřejnit. Kdyby o nich přece jen někdo něco prozradil, okamžitě ho prohlásí za blázna, nebo ho nechají odstranit. Přez noc by skolaboval celý svět, začalo by rabování. Chaos.

Obrazek

Zastánci mimozemských civilizací zas prohlašují, že v roce 2012 přistane na Zemi mimozemská posádka. Propagátorem této domněnky je zejména britský zpěvák Robbie Williams, podle kterého jsou mimozemšťané už na cestě a nejpozději do sedmi let na naší planetě přistanou. Stejného názoru je i sedmdesátiletý švýcarský fantasta Erich von Däniken. Pro německý týdeník Stern uvedl, že mimozemšťané přistanou právě v tajemném roce 2012. Podle jiných dostupných teorií by zmíněnými jinoplanetníky mohli být Annunakové. Ti podle sumerských písemných památek obývají planetu Nibiru, která je, jak jsme již uvedli, na cestě k nám.

Vědci se spíše kloní k možnosti zániku vlivem globální katastrofy. Na internetovém serveru YouTube je k vidění počítačová simulace případné srážky s meteoritem o průměru 230 kilometrů. Po jeho dopadu vznikne kráter, jehož průměr je odhadován na čtyři tisíce kilometrů s hlubokou sedm tisíc metrů. V obří díře se bude kupit žhavá láva, která se neuvěřitelnou rychlostí začne rozlévat do okolí. Vlivem této události dojde ke zvýšení teploty vzduchu na 40 °C, zvedne se vítr doprovázený ohnivými záblesky a bude dosahovat rychlosti tři sta metrů za sekundu. Voda v oceánech se vypaří, roztaje veškerý sníh a zanikne život. Podle odborníků stačí k naplnění takového scénáře i srážka s desetkrát menším kosmickým tělesem.


Je pravděpodobné, že nový jedenáctiletý sluneční cyklus, který začal letos v lednu, bude velmi silný. Svého maxima by měl dosáhnout v roce 2011 nebo 2012, kdy by každodenní běh naší civilizace mohly narušit velké geomagnetické bouře. Sluneční erupce mohou poškodit satelity a ohrozit astronauty i cestující v letadlech. Očekávají se problémy s telekomunikačními a navigačními sítěmi, omezena by mohla být i distribuce elektrické energie. Vyloučeny nejsou ani výpadky bankomatů a počítačových sítí. Na možná rizika upozornil 4. ledna americký Národní úřad pro oceány a atmosféru (National Oceanic and Atmospheric Administration, NOAA). 11. ledna ho následoval také Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (National Aeronautics and Space Administration, NASA).

Co se týče podnebí na Zemi, mezi vědci převládá názor, že krátkodobé kolísání sluneční aktivity klima příliš neovlivňuje. Někteří však poukazují na dlouhodobý cyklus sluneční činnosti a domnívají se, že tento faktor je poměrně významný a podílí se i na současných změnách.

 

Obrazek

 

 

 

Obrazek

Rok 2012 je z pohledu proroků, psychotroniků a ufologů magický. Zda na jeho sklonku dojde k ničivé katastrofě nebo se i v tomto případě jedná jen o „planý poplach“, stejně jako v roce 1999, nevíme. Nicméně se zvyšujícím se znečišťováním a nezodpovědným přístupem k modrému domovu se zvyšuje i riziko pravděpodobnosti, že k takové zkáze jednoho dne skutečně dojde.

 

 

 

 

Globální oteplováni, války, jaderné výbuchy, klonování, nové uměle vytvořené viry a spousty dalšího. Příroda se bude bránit... To můžeme několik let pozorovat již dnes. Za posledních 10let se uplně "zbláznilo" počasí. V létě je zima a v zimě teplo, globální oteplování způsobí, že nebude žádná zima. Povodně a vlny Tsunami. Rozsáhlé požáry. Sucha. Deště. Nemoci a hlavně VÁLKY. Věřte, že lidi si pod sebou podřezávají větev. Ale jakmile se o tom začne mluvit a upozorní se na to, nikdo nechce nic slyšet a hlavně nikdo nechce ničemu věřit. Všichni jsou úplně slepí, budeme žít dál, ale jak dlouho?


Nostradamus: 2012 - český dabing

-Hodně zajímaví film, probírá se v něm většina zde zmiňovaných věcí.


2012

- Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl ;)

CELÝ FILM ZDE ->     http://filmy.sleduj.org/?p=6703

Myslíte si, že konec Světa nastane v roce 2012 ?
ANO
 
 
 
206
NE
 
 
 
358
Nevím
 
 
 
144
Celkem hlasovalo: 708
Hlasujte prosím v anketě ;)
 
create by b0ss

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Создаю копии сайтов от 500 рублей за лендинг

(NeoodaP, 23. 10. 2019 15:36)

Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные. Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp

Planeta Nibiru

(Ladek, 30. 4. 2013 14:16)

Nechtel jsem reagovat ale jako astronom musim.Kdyz nekdo napise -Ten tvrdí, že k jistému problému v souvislosti s vesmírným tělesem dojde v roce 2012, kdy by se s ním mohla Země srazit, a to v oblasti Číny na hranici s Mongolskem. -tak to uz hranici s debilitou.
Za 1 planeta Niboru neexistuje, jiak to nejsou planety ,ale max .planetky.
A spocitat že dopadne na hranici Číny a Mongolska a pri tom ji jeste nikdo nevidel? Lidi když něco pišu, tak se aspon s nekym poradim a nemusi to byt svetovy odborník.

help

(Koťas, 24. 9. 2008 20:11)

zachraň se kdo může

Re: help

(adela, 21. 12. 2012 22:05)

DOPRČIC!!!!! přestaňte žíkat že bude konec světa sakra!! vždyt si ten konec světa zpusobíme zachvíli my lide!!! pokud se nebudeme chovat k zemi tak jak máme a vytvářet různý ty přístroje a bomby tak tak se zabijeme dřív než k tomu roku 20116 dojde!! tak už se všichni konečně vzpamatujte!!! a doufám že si to vemete k srdci!! važte si že tu vůbec všichni jsme a važte si přírodi nebo to dopadne vážně HROZNĚ!!!!

jemi 16

(nicoll , 19. 12. 2012 22:46)

jasi mislim ze konec sveta nebude a nevim proc delate takovi drama

nemude bo bude???

(adluška d, 19. 12. 2012 16:17)

takze lidi me je tayk 11 a necerim tmu ze skolou jedeme na vylet do tonga takze nic nebude i ucitele rorikaji vsichni takze se nebijte

zamyslete se

(Jarda, 17. 12. 2012 12:26)

Hloupí lidé právě říkají, že se nic nestane. Nic nedělají a smějí se... Když se zamyslíš, tak médiama nic profanovaného není, normálně se běžne nedostaneš k takovým článkům jako tenhle, musíš hledat a projít spoustu videí, která rozhodně profanovaná médii nejsou. Média naopak říkají, že nic nehrozí. Nasa atd... Co by se stalo, kdyby to přiznali?.... Doufejme, že to tak ale nebude, možná jo, možná ne. Říct ale, že je to celý nesmysl, je hloupost! Něco na tom bude. A musíme se nad tím zamyslet. Dzžte se!

je mi 10

(Jana, 24. 10. 2009 19:05)

lidi já se bojím ještě jsem si nic neužila!podle mě to nebude..já nevím ale vědci spíš říkají a tomu věří že za 4 miliardy let má vyhasnout slunce...
já se bojím uklidněte mě někdo!!!

Re: je mi 34

(pelo velky , 17. 12. 2012 12:25)

jedina spravedlnost že konec světa si nevybira černy, žluti jeto uplně jedno tet nebo pozdějc to přide a padnem všechny stejně a je jedno na barvě uš zaležet nebude jedina spravedlnost .

:)

(Milda, 12. 12. 2012 18:37)

Milé děti nebojte se nic se nestane je to jen mediální bublina májský kalendář nic takového neříka je to špatně vyloženo a médiama s profanovano maj z toho dobrej buisnis. Věří tomu jen fantici a hloupí lidé. 21.12 bude uplně normální den. Dobrou noc

Re: :)

(Terka, 15. 12. 2012 12:52)

To jste mě strašně uklidnila,jsem vám za tento komentář hodně ráda,už jste mi dodala sebevědomí,moc děkuji,užijte si Vánoce.

Bojím:(

(Terka, 15. 12. 2012 12:48)

Strašně se bojím,uklidní mě někdo,chci prožít ještě hodně vánoc,a že by jsme se jako lidstvo nedožili tady těch!Je mi 11 strašně se bojím!

nebude blbost

(adluška d, 15. 12. 2012 11:25)

hele lidi žádný doufám nebude konec světa ale ja jsi to myslim takze bude neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Naše generace se toho nedožije

(Mgr.Švýcová, 14. 12. 2012 20:53)

Myslím si ,že žádný konec světa nebude . Je to úplná hloupost,kterou si vymíšlejí milovníci záhad . Nejdřív to bylo zatmění , potom konec ciklusu , a nakonec je stoho vymření celé země ? .. Lidi zbytečně plaší. Konec světa nemuže být ze dne na den. Půjde to postupně ,podle toho jak si lidé budou vážit přírody ,jestli to takhle pude dál , pomalu začnou vymírat zvířata , znečištovat ovzduší. Tímito látkami potom vyhynou sami. Slyšela jsem ,že se lidi domívají spíše že bude zatmění 2-3 dny . K zatmění dochází jednou za několik let. Menší zatmění se naposledy stalo v roce 1999. Mayové nepředpovídali konec světa!A vědci jistě říkají : nic se nestane ! Pouze šamani a vizionáři si myslí že se stane něco neobvyklého. Toto je průběžná zpráva. Zachovejte klid ;)Byla bych ráda kdyby se tato zpráva rozšířila ;) s pozdravem Mgr.Švýcová

nebude blbos

(adélka 11 let, 14. 12. 2012 19:26)

nebude protože nám prosel list od NASA a tam stálo že žádné nulové pásmo neexistuje a že se nemáme ničeho bát a že kdo to vymyslel tak chtěl nad tím vydělat nějaký dobrý prachy je to prostě lež nevěřte tomu a úžívejte života jako každý člověk na zemi

urcite se to stane

(david, 25. 10. 2009 0:54)

uz hodnekrat mel byt konec sveta ale maysky kalendar nic neukazoval ted kalendar konci divne ze mayove zili pred tisice lety a vedeli ze se nedozijou 100let ale kalendar meli az do roku 2012 divne zanechali timto zpravu proc neni delsi proc nepokracuje vedeli o tom co jse stane veskere varovani je tady nostradamus astreolog mayove astreologove velice precizni predpovedeli vsechny zatazeni mesice na minutu presne i den veskere hvezdne postaveni proto kalendar konci vsechny planety budou v jedne ose tento den je 23 12 2012 urcite gravitace pritahne jinou planetu ke srazce galaxie mlecne drahy je neuveritelna je vnich tisice takovych planet a hvezd proc by to mela byt fikce kalendar konci nostradamus to vypocital a predpovedel mozna ze toho vime jeste malo byla by panika a chaoz proto je vse v hadankach ale nasa vi vic ne jen o tom ale i o jinych pripadech jen vse taji nikdo nechce vyvolat chaoz presvedcime se sami v roce 2012

lzi

(jan, 8. 11. 2012 20:49)

To neni mozny

Re: urcite se to stane

(Milda, 12. 12. 2012 18:44)

Boha jeho. Takovy kydy doufám že se ti rozvítí ty hlupáku až se nic nestane a prosím začni se vzdělávat pak přestanš plkat takovýdle kraviny a děsit tady nebohý děti !!!

... :(

(Jane , 8. 12. 2012 15:11)

Nesmí být konec světa! :'(.. Je mi teprv 14 let a Asi už 3 roky si přeju aby konec světa nebyl.. Náhle všichni říkají že má být velká změna v počasí.. Meteorit by nás neměl zasáhnout je to pěkná blbost!.. Samy jsme ničili zemi ale teď země zničí nás.. :'// Mám opravdu obrovský strach.. Mayský kalendář skončí ale neznamená to že skončíme i my že my všichni vyhynem.. Je možné že budou určitě ňejaké katastrofy.. 21.12.2012 Je to osud.. :( Prosím přestaňte psát že Je to pravdivý já tomu věřit nechci Prosím všude piště že se to nestane!... :(

Jsem malá

(Niki, 7. 12. 2012 16:07)

Já nevím co si mám myslet bojím se je mi teprve jedenáct nic jsem nezažila a má být konec světa? Je to možné .Ale vědci jsou proti tomu co jsem slyšela. Ted místo toho má být čtyři dny zatmění a máme mít iluze.
Tak co si mám myslet?...............


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující »